دیگرخوان

وب‌سایت عماریون از بستری شدن مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در بیمارستان بر اثر آلودگی هوا خبر داد.

همایش تبلیغ چهره به چهره و بررسی تکنیک‌های ارتباط با مخاطب ویژه «ائمه جماعات» در قم برگزار خواهد شد.

سایت رجانیوز در بخش وبلاگ‌های خود به نقل از وبلاگ «بیداری۵۷» نوشت که مسئولان این سایت «در ماجرای سیدعلی مصطفوی بدجوری گاف دادند.»

وب‌سایت مشرق‌نیوز عکس‌های سانسور شده از مجید جمالی فشی متهم به ترور مسعود علیمحمدی را منتشر کرد.

وب‌سایت محافظه‌کار سجا‌نیوز اعلام کرد مسئولان سایت مشرق نیوز قسم خورده‌اند که از حضور علی خمینی در مراسم نهم دی ماه سند دارند.

به نوشته این سایت، مسئولان مشرق‌نیوز اعلام کرده‌اند که به مصلحت نیست که این سند را منتشر کنند.

وب‌سایت رجا‌نیوز اعلام کرد محمود احمدی‌نژاد پس از ۷۰ روز غیبت، با تذکر آیت‌الله علی خامنه‌ای در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی شرکت کرد.

احمدی‌نژاد از زمان لغو یک مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره دنشگاه آزاد به دستور علی خامنه‌ای، در جلسات این شورا شرکت نکرده بود.

بسیج دانشجویی دانشکده فیزیک دانشگاه تهران ویژه‌نامه‌ای در سالگرد ترور مسعود علیمحمدی منتشر کرده است.

در این ویژه‌نامه تصاویر جدیدی از علیمحمدی به چشم می‌خورد.

آیت‌الله عزالدین حسینی زنجانی در پاسخ به پرسشی درباره‌ «طرح دوستی با كارمند برای حل مشكل اداری»، این موضوع را در حكم «رشوه» دانست.

محمدعلی بصام‌تبار مدیرکل ارزیابی و پاسخگوئی به شکایات استانداری کرمانشاه اعلام کرد: «برای استقبال باشکوه از ریاست جمهوری و هیئت دولت، تاکنون ۴۳ ستاد استقبال در نقاط مختلف استان کرمانشاه تشکیل شده است.»

مهدی آقاپور رئيس دانشگاه پيام‌نور آذربايجان شرقی می‌گوید که «حجاب و رعايت اصول مذهبی و دينی توسط مسلمانان» مهمترین علت زندانی شدن آنها در اروپا است.

علی آقاحسینی خراسانی مدیرکل بازرسی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد گفته در حال حاضر ۷۲‌هزار مسجد در کشور فعال است و برای تحقق شعار هر هزار نفر یک مسجد، باید ۲۰‌هزار مسجد در کشور احداث شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت ونظارت بر تاکسیرانی قم از تهیه منشور اخلاقی تاکسیرانان این شهر خبر داد.

وب‌سایت «افشا‌نیوز» در خبری ادعا کرده که مهدی جهانگیری برادر اسحاق چهانگیری وزیر صنایع دولت اصلاحات بازوی جریان «انحرافی» اصولگرایی است.

این وب‌سایت همچنین نوشته که بازوی اقتصادی این جریان در بلاروس فعال است.

سایت محرمانه نیوز در خبری مدعی شد محسن هاشمی رفسنجانی به توصیه نزدیکان خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی خود را آماده می‌کند.

سایت «دولت‌یار» نزدیک دولت دهم به اظهارات حسین الله‌کرم درباره مسئول اسفندیار رحیم‌مشایی واکنش نشان داد.

این سایت با کنایه نوشته که «فرزند شوقعلی شاه درویش معروف» {حسین الله‌کرم}، رحیم‌مشایی را به راه‌اندازی تشکیلاتی شبیه انجمن حجتیه متهم کرده است.

وب‌سایت عماریون نوشته که کتاب‌های آیت‌الله علی خامنه‌ای هم در کتابخانه کنگره آمریکا نگهداری می‌شود.

به نوشته این سایت، کتابخانه کنگره آمریکا «نگاه ویژه‌ای» به آثار رهبر جمهوری اسلامی دارد.

مسئولان سایت رجا‌نیوز با آدرس www.rajanews.ir اعلام کردند این سایت را به بالاترین پیشنهاد می‌فروشند.

این سایت محافظه‌کار حدود یک سال است که در فضای مجازی فارسی فعالیت می‌کند.

سایت رجا‌نیوز اصلی که نزدیک به مرکز تحقیقات استراتژیک نهاد ریاست جمهوری است با دامنه www.rajanews.com فعالیت می‌کند.

ثبت آدرس‌های اینترنتی مشابه برای نخستین بار در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته از سوی هواداران محمود احمدی‌نژاد آغاز شد و حالا این اقدام دامن یکی از مهمترین سایت‌های محافظه‌کار را گرفته است.

سایت محافظه‌کار دادنا پس از انتشار جزوه «ناشران برانداز» اقدام به بازنشر تصاویری از یک مهمانی در سفارت بریتانیا در تهران کرده که در این تصاویر چند چهره فرهنگی و ادبی و ناشر دیده می‌شوند.

محمدرضا باهنر نماینده مجلس گفته که «دو تن فرزندان من ازدواج كرده و با این كه مدارك تحصیلی بالایی دارند بیكار هستند و فقط به صورت پاره وقت در یک مدرسه تدریس می‌كنند.»

آقای باهنر درباره فرزند سوم خود هم گفته که «فرزند دیگر من هم دانشجو است و بیكار است البته همه اینها باید كار داشته باشند و نباید بیكار بمانند.»

تنش میان رسانه‌های محمدباقر قالیباف و محمود احمدی‌نژاد بر سر افتتاح پروژه‌های شهرداری و دولت افزایش یافته است.

شفاف‌نیوز نزدیک به قالیباف در واکنش به ادعای شبکه ایران وابسته به ایرنا که نوشته است تونل توحید در حالی که «ناتمام» بوده افتتاح شده است، نوشته که این خط راه‌آهن اصفهان- شیراز است که نیمه‌تمام بوده اما افتتاح شده است.

وب‌سایت محرمانه‌نیوز در یادداشتی از مواضع «ضد صهیونیستی» علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع تمجید کرده است.

این وب‌سایت نوشته که محرابیان با تذکر به شرکت نوشابه‌سازی «خوشگوار» که با شرکت کوکاکولا ارتباط دارد، موضعی «دشمن‌شکن» علیه اسرائیل گرفته است.

سایت فردانیوز نزدیک به محمدباقر قالیباف نوشته است: «انتظاری که نخبگان و عوام از آقای احمدی‌نژاد دارند تسلیم آقای رحیمی به قوه قضائیه برای اثبات پاک دستی دولت در عمل و نه در شعار و حرف است.»

مرکز خبرحوزه گزارش کرد چینی‌های ساکن عراق اقدام به برپایی هیئت عزاداری در ناصریه برای خدمت به «زائران حسینی» کردند.

وب‌سایت عصر ایران نوشته که «اقدامات نمایشی» حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری در ارومیه، خشم مردم عزادار این شهر را برانگیخت.

این سایت نوشته که در مراسم تشییع جان‌باختگان سقوط هواپیما در ارومیه، بنر‌های تبلیغاتی حمید بهبانی نصب شده بود.

محمود خاوری مدیر عامل بانک ملی ایران از فعالیت گروهی از روحانیون در این بانک با عنوان «مجمع روحانیون» خبر داد.

آقای خاوری گفته که در این مجمع ۳۰۰ روحانی عضو هستند که وظیفه آن‌ها «اقامه نماز جماعت و بیان احکام برای کارکنان» است.

شهین کربلایی مدیر امور بین‌الملل مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفته که غرب میلیارد‌ها دلار هزینه می‌کند تا وضعیت زنان در ایران را مخدوش جلوه دهد.

خانم کربلایی گفته که زنان ایران هم وظیفه دارند از چهره زن مسلمان ایرانی دفاع کنند.

یک وبلاگ محافظه‌کار نوشت که همسر آیت‌الله علی خامنه‌ای با شرکت در نماز جمعه ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۸۸ برای همسرش گریه کرده است.

این وبلاگ به نقل از همسر آقای خامنه‌ای افزوده است: «از زمانی که این فتنه آغاز شده، آقا هر شب تا صبح با خدا و امام زمان برای دفع این فتنه مناجات می‌کنند.»

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در فتوایی اعلام کرد در صورتی که دوغ کفیر از گیاه معروف الکفیر درست شود و هیچ‌گونه حالت مست کننده‌ای نداشته باشد، حرام نیست.

یكی از نمازگزارانی كه در نماز جمعه این هفته كیش در اعتراض به جوابیه سازمان منطقه آزاد كیش به آیت‌الله احمد جنتی شعارهایی را سر داده بود، با شكایت این سازمان به دادگاه احضار شد.

امیرحسین فردی مدير مركز آفرينش‌های ادبی حوزه هنری در یادداشتی ماریو وارگاس یوسا را نویسنده‌ای «ضد آزادی و انقلاب» خوانده است.

آقای فردی در یادداشت خود یوسا که امسال برنده جایزه نوبل ادبیات شده را نویسنده‌ای «به شدت معمولی و متوسط» خوانده است.


www.digarban.com (2017)