یک وبلاگ‌نویس بسیجی:

بسیجیان در دیدار با رهبری چرت می‌زدند

یک وبلاگ‌نویس بسیجی از سازماندهی و بازرسی بدنی ۱۱۰ هزار بسیجی در دیدار با آیت‌الله علی خامنه‌ای در  روز «عید غدیر خم» خبر داد.

این وبلاگ‌نویس که خود از بسیجیان حاضر در این دیدار بوده، نوشته که بسیجیان ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح در «دهکده مقاومت» سازماندهی شده و پس از بازرسی به محوطه اصلی انتقال داده شده‌اند.

به نوشته این بسیجی وبلاگ‌نویس، پیش از حضور علی خامنه‌ای در جمع بسیجیان، تلاش مجری برنامه برای تمرین شعار‌هایی که از قبل آماده شده و در اختیار آنها گذاشته شده بود بی‌نتیجه ماند.

این وبلاگ‌نویس نوشته که «تصور کنید مجری با تمام قوا شعاری را سر می‌داد، اما حتی شاید هزار نفر هم پاسخ نمی‌دادند و مشغول چرت زدند بودند.»

وی اضافه کرده که «نگرانی مجری از بی‌حالی و شعار ندادن آنها {بسیجی‌ها} کاملا مشهود بود اما گویا جناب مجری هنوز بسیجی‌ها را نمی‌شناخت.»

این وبلاگ‌نویس در پایان از علی خامنه‌ای به عنوان «سید ‌خراسانی» یاد کرده است.

اوایل آذر ماه امسال به مناسبت روز «عید غدیر» براساس اعلام فرماندهان سپاه پاسداران ۱۱۰ هزار بسیجی با آیت‌الله علی خامنه‌ای دیدار کردند.

این دیدار در ادامه تلاش‌های محافظه‌کاران برای بازسازی چهره رهبری جمهوری اسلامی و موقعیت وی در میان مردم صورت گرفته بود.

رسانه‌های رسمی تبلیغات گسترده‌ای درباره این دیدار انجام دادند، اما روایت این وبلاگ‌نویس بسیجی به آن بخشی از این دیدار اشاره می‌کند که از سوی رسانه‌ها به آن پرداخته نشده بود.
 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)