از سوی خواهرزاده حسین شریعتمداری:

اسفندیار رحیم‌مشایی با کراک مقایسه شد

اسفندیار رحیم‌مشایی، مسئول دفتر محمود احمدی‌نژاد

حسین علوی خواهرزاده حسین شریعتمداری در یادداشتی اسفندیار رحیم‌مشایی مسئول دفتر محمود احمدی‌نژاد را با «کراک» مقایسه کرد.

علوی در وب‌سایت «صراط نیوز» که مدیریت آن را برعهده دارد نوشته همانگونه که نمی‌توان نسبت به مسئله فرعی «کراک» در جامعه بی‌تفاوت بود  به همین نسبت نمی‌توان به سادگی از کنار مسئله فرعی رحیم‌مشایی عبور کرد.

حسین شریعتمداری و صراط نیوز یکی از مخالفان و منتقدان سرسخت رحیم‌مشایی در بدنه محافظه‌کاران به شمار می‌روند.

حسین علوی در این یادداشت به گفته‌های آیت‌الله علی خامنه‌ای بر پرهیز از پرداختن به مسائل فرعی از جمله موضوع رحیم‌مشایی اشاره کرده و نوشته که این مسئله نمی‌تواند مانع از «روشنگری و مبارزه» با رئیس دفتر احمدی‌نژاد شود.

اسفندیار رحیم‌مشایی مخالف و منتقدان بسیاری در بدنه محافظه‌کاران دارد، به طوری که یکی از مداحان در مراسم شب‌های رمضان در مسجد ارک از او با عنوان «عورت» احمدی‌نژاد یاد کرده بود.

بسیاری بر این باورند که رحیم‌مشایی با موضع‌گیری‌های جنجال برانگیز قصد دارد به عنوان یک رجل سیاسی نامزد یازدهمین دوره انتخابات آینده ریاست جمهوری شود.

آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در واکنش به احتمال نامزدی رحیم‌مشایی گفته که شورای نگهبان صلاحیت وی را تائید نخواهد کرد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)