آیت‌الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران:

خدا رهبری را ذخیره کرده بود

آیت‌الله کاظم صدیقی می‌گوید  آیت‌الله علی خامنه‌ای «ذخیره خداوند» است که برای رفع مشکلات به «بیابان» یا «مسجد جمکران» می‌رود و با امام دوازدهم شیعیان خلوت می‌کند.

کاظم صدیقی که از روحانیون نزدیک به آقای خامنه‌ای است در گفتگویی که با ویژه‌نامه «سیره امین» داشته، این مطالب را بیان کرده است.

به گفته آقای صدیقی «علاوه بر تمام مشکلاتی که برایش {خامنه‌ای} پیش می‌‌‌آید قبلش یا بیابان می‌رود و با حضرت خلوت می‌کند یا جمکران می‌رود و یا حرم حضرت رضا می‌رود، آنجا را در بغل می‌گیرد و کلید را از آنها می‌گیرد و درب‌ها را باز می‌کند.»

آن‌طور که امام جمعه موقت تهران گفته است، حضور در بیابان‌ها یا در مسجد جمران برای رفع مشکلات «سیره مستمر زندگی حضرت آقا» بوده و هست.

کاظم صدیقی همچنین گفته که «ایشان {خامنه‌ای} عیالشان قبل از انقلاب مریض بود و توسل به حضرت رضا علیه الصلوت والسلام کردند و شفا گرفتند. و در همه مشکلاتشان به مولا امام عصر ارواحنا فداه پناه می‌برند.»

وی همچنین درباره نحوه انتخاب علی خامنه‌ای به عنوان رهبر پس از درگذشت آیت‌الله روح‌الله خمینی هم گفته است: «خدا آقا را ذخیره کرده بود که کسی هم پیش‌بینی نمی‌کرد. روزی‌ای بود که از جایی رسید که کسی فکر نمی‌کرد.»

بنابر ادعای آقای صدیقی «حتی کسانی که موقع ریاست جمهوری حضرت آقا حاضر نبودند زیر بار ریاست جمهوری ایشان بروند در مجلس خبرگان آن روز بی‌اختیار بلند شدند و رای به رهبری آقا دادند.»

آقای صدیقی آن‌طور که وب‌سایت صالحات گزارش کرده است، در مراسمی که با حضور علی خامنه‌ای ادعا کرده بود امام دوازدهم شیعیان در پیامی رهبری و عملکرد وی را تائید کرده است.

وی همچنین ماه گذشته در سخنانی گفته بود که امام دوازدهم شیعیان در صحرای عرفات به اسم، آیت‌الله خامنه‌ای را دعا کرده است.

با افزایش انتقاد‌ها از عملکرد رهبر جمهوری اسلامی پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ تلاش گروهی از وفاداران به وی برای اثبات عملکرد «درست» ۲۰ ساله وی در اداره امور کشور افزایش چشمگیر داشته است.

این دسته از محافظه‌کاران تلاش می‌کنند از آقای خامنه‌ای به عنوان رهبر مورد تائید خدا و امام دوازدهم شیعیان یاد کنند.

متن کامل ویژه‌نامه «سیره امین» که از سوی معاونت سیاسی نهاد نمایندگی ولایت‌فقیه در دانشگاه‌ها به مناسبت سالگرد انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ منتشر شده، مدتی است که در اینترنت در دسترس عموم قرار گرفته است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۸۹ :
اقای صدیقی

جناب اقای صدیقی
اگر این حرفها را با اعتقاد میگی؟ که بعید می دانم خداوند به راه راست هدایتت کند. ولی اگر با اعقتاد نمی گویی، و برای خوشایند کسی بیان می کنی؟ بدان بهر حال چند مدتی دیگر همه ما زیر خاک خواهیم رفت همانطور که پدران ما رفتند.

ولی فرق است حد اقل از ما چیزیهای زیادی نقل نخواهد شد همانطور که ازپدرانمان نقل نمی شود ولی در مورد پدر شما حیلی چیزها نقل است، کدخدائی که با عمامه و لباس پیامبر(ص) به مردم ظلم کرد اگر اسب این آخوند (پدر عزیز و کدخدای شما) در گندم زار کسی می چرید نفس کشی جرئت جیک بزند.

ما که اینها را ندیدیم ولی حرفهای شما را می شنویم و اجازه دهید بگویم اگر پدر شما بنا به نقل و قول اهای اهالی یک روستا (رازمجین اطراف ابهر) را فقط ظلم کرده است و بخاطر بی سوادی آنان را به بیگاری م کشید، شما احتمالا همان روش را در پیش گرفته اید و فکر می کنید ملت فهیم ایران هم مثل آن دوره ها از شما فرمان خواهند برد، عزیز جان آن ممه لولو خورد نه حتی مردم رازمجین هم حرفهای شما را باور ندارند چه برسد به مجموعه ملت فهیم و بزگوار ایران.

پدر شما به یک روستا ظلم کرد ولی شما به مسلمانی ظلم می کنید، اجازه دهید یک نیتچه اخلاقی نیز بگیریم بگوییم نکند لقمه شما واقعا مشکوک بوده است؟ آیا آن لقمه های که مادرعزیزان بدهانتان می گذاشت از دسترنچ یک سری رعیت بدبخت تهیه نشده بود؟!! در هر حال بهتر نیست یکبار دیگر رد مظالم کنید شاید آنموقع حرفهای شما جذابتر باشد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)