سایت نزدیک به رحیم‌مشایی به نقل از یک مرتاض سیاسی:

حمید بقایی رئیس جمهور آینده ایران است

سایت «دی‌نا» نزدیک به اسفندیار رحیم‌مشایی به نقل از یک مرتاض سیاسی اعلام کرد حمید بقایی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس جمهور آینده ایران است.

این سایت در گزارش کوتاهی با اعلام اختصاری نام حمید بقایی اعلام کرده که «به دلایل قانونی و حقوقی از بردن نام کامل» وی معذور است.

دی‌نا نوشته که «بنابر اظهارات این مرتاض سیاسی، ظهور و انتخاب این رئیس جمهور که در عین حال جوانترین رئیس جمهور تاریخ ایران نیز است، توأم با شگفتی در عرصه بین‌المللی خواهد بود.»

این مرتاض سیاسی همچنین گفته که انتخاب حمید بقایی باردیگر نشان خواهد داد که «روشنفکران و بسیاری از دانشگاهیان، فاقد درک و بینش سیاسی» هستند و مردم راهی «متفاوت از آمال و آرزوهای خواص» را خواهند پیمود.

در سال‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر ارتباط اسفندیار رحیم‌مشایی با یک مرتاض هندی منتشر شده که وی تاکنون درباره این دست از گزارش‌ها سکوت اختیار کرده است.

گفته می‌شود برخی از اقدامات دولت محمود احمدی‌نژاد با توصیه و تائید این مرتاض هندی بوده است؛ گزارشی که تاکنون به صورت رسمی تائید نشده است.

گزارش سایت دی‌نا به نقل از یک مرتاض سیاسی مبنی بر رئیس جمهور شدن حمید بقایی در شرایطی منتشر می‌شود که پیش‌تر صادق زیباکلام گفته بود بقایی نامزد مورد حمایت احمدی‌نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری است.

حمید بقایی که یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد به شمار می‌رود چندی پیش گفته بود احمدی‌نژاد «کوروش زمان» است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)