اخبار

پایگاه جامع تخصصی جنگ نرم اعلام کرد با فیلتر شدن سایت‌های اینترنتی، ارسال پیامک‌های «غیراخلاقی و توهین به ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای مقدس اجتماعی» رو به افزایش است.
وب‌سایت دیدگاه‌نیوز نزدیک به اسفندیار رحیم‌مشایی اعلام کرد روزنامه کیهان با بحران «مشروعیت و مقبولیت» دست و پنجه نرم می‌کند و بسیاری از نسخه‌های آن در حال حاضر در نهاد‌های دولتی توزیع می‌شود.
محافظه‌کاران درباره انتخابات جنجال برانگیز سال گذشته و حوادث پس از آن ۴۳ کتاب منتشر کرده و قصد دارند با حمایت وزارت ارشاد و سازمان اسناد انقلاب اسلامی بیش از ۱۰۰ عنوان دیگر چاپ کنند.
حسین سازور یکی از مداحان نزدیک به آیت‌الله علی خامنه‌ای گفته که در صورت ملاقات با محسن قرائتی به صورت او سیلی خواهد زد.
یک سایت محافظه‌کار از تعطیلی ۴۰۰ شرکت مرتبط با ایران پس از صدور چهارمین قطعنامه شورای امنیت علیه جمهوری اسلامی خبر داد.
وبلاگ محافظه‌کار «هابیل» از فعالیت وبلاگ‌هایی زنجیره‌ای در فضای مجازی فارسی زبان خبر داد که به موسسات و نهاد‌های «مگو» وابسته‌اند.
سایت مشرق‌نیوز با انتقاد از اقدام ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در معرفی ۱۵هزار و ۲۶۸ «دانشمند» حوزه فناوری نانو،‌ فیزیک هسته‌ای و شیمی ایران هشدار داد که این اقدام می‌تواند زمینه‌ ترور‌‌های بعدی باشد.
کمیته فرهنگ عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان در اقدامی کم‌نظیر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد مصادیق پوشش غیر مجاز دانشجویان دختر و پسر را در معرض دید عموم قرار داد.
محمد محمدیان نماینده آیت‌الله علی خامنه‌ای در دانشگاه‌ها از گشوده شدن «باب شهادت» در دانشگاه‌ها و مراکز علمی ایران خبر داد و گفت: «خداوند لياقت شهادت را به دانشمندان بزرگ ما عنايت فرموده است.»
اسفندیار رحیم‌مشایی پس از آنکه علی خامنه‌ای در فتوایی ترویج موسیقی را با اهداف نظام «ناسازگار» دانست، گفت: «کسانی که برداشت غلطی از موسیقی دارند و آن را درک نمی‌کنند حکم به حرام بودن آن داد‌ه‌اند.»
سایت کلمه‌نیوز از سقوط یک هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی تاسیسات اتمی فردو خبر داد و اعلام کرد اسناد و مدارکی هم در محل سقوط این هواپیما به آتش کشیده شده است.

www.digarban.com (2017)