اخبار

سایت «الف» گزارش کرد محمود احمدی‌نژاد برحلاف دستور علی خامنه‌ای حاضر نیست با حیدر مصلحی وزیر اطلاعات همکاری کند.
محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران با «خوارج» نامیدن تیم محمود احمدی‌نژاد اعلام کرد این تیم «در آینده به طور قطع به مقابله با انقلاب بلند خواهد شد.»
علی‌اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد اعلام کرد تداوم حملات «ناجوانمردانه» به دولت دهم از سوی حامیان علی خامنه‌ای می‌تواند «مقدمات اجرای یک طرح براندازانه باشد.»
حسین الله‌کرم٬ مسئول شورای هماهنگی حزب‌الله اعلام کرد تیم محمود احمدی‌نژاد با هماهنگی جریان فراماسونری و انجمن حجتیه در پی حذف روحانیت است.
آیت‌الله مهدوی کنی به طور تلویحی از تلاش تیم احمدی‌نژاد برای حذف روحانیت از قدرت خبر داد و گفت که برخی محافظه‌کاران وضعیت جمهوری اسلامی را نگران کننده می‌دانند.
سایت «عصر ایران» در یادداشتی نوشت که خلق واژه «احمدی‌نژادی‌ها» اشتباهی راهبردی از سوی نیروهای معتقد به جمهوری اسلامی بود.
علی خامنه‌ای برخلاف نامه برکناری اسفندیار رحیم‌مشایی از معاونت اولی احمدی‌نژاد٬ حاضر نشد در نامه ابقای حیدر مصلحی به عنوان وزیر اطلاعات٬ رئیس دولت دهم را مورد خطاب قرار دهد.
سایت «صراط‌ نیوز» نزدیک به حسین شریعتمداری، تیم احمدی‌نژاد را جریانی «مشکوک»، «فاسد» و «جاه‌طلب» خواند که پروژه‌های سیاه آن «با نابودی دولت عدالت هم متوقف نخواهد شد.»
سایت امنیتی «بولتن‌نیوز» به طور تلویحی تیم محمود احمدی‌نژاد را «منافقان جدیدی» خواند که می‌خواهند به وزارت اطلاعات ضربه بزنند و این وزارتخانه باید از زیر نظر دولت خارج شود.
سایت «باکری آنلاین» اعلام کرد حیدر مصلحی به بدنه وزارت اطلاعات بی‌اعتماد است٬ نیرو‌های سپاه را در این وزارتخانه به کار گرفته و حسین طائب «سرکرده باند مخالف دولت» در داخل و خارج وزارت اطلاعات است.
پایگاه اطلاع‌رسانی «جام نیوز» متعلق به گروهی از محافظه‌کاران با هدف تحلیل و بررسی رسانه‌های خارجی و «اپوزیسیون» آغاز به کار کرد.
سایت «دولت‌یار» وابسته به تیم احمدی‌نژاد هشدار داد چنانچه حملات حامیان خامنه‌ای به دولت ادامه یابد و آن‌ها بخواهند دولت را سرنگون کنند، باید منتظر «زد و خورد‌های خونین و بی‌قاعده‌ای» در کشور بود.
روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران از بهره‌برداری سیاسی تیم محمود احمدی‌نژاد از اسناد طبقه‌بندی شده جمهوری اسلامی علیه مخالفان خود اظهار نگرانی کرد.
ادامه کار حیدر مصلحی به دومین رویارویی علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد در سال ۱۳۹۰ تبدیل شد.
حسین الله‌کرم دبیر شورای هماهنگی حزب‌الله اعلام کرد حزب‌الله عملیات استشهادی را یکی از عوامل خروج ارتش عربستان سعودی از بحرین می‌داند.
آیت‌الله احمد علم‌الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری می‌گوید که صدا و سیما نمی‌تواند نیاز‌های سکسی جوانان را تامین کند٬ اما این توانایی را دارد که به نیار‌های «اکشن» جوانان پاسخ دهد.
سعید قاسمی از فرماندهان سابق سپاه پاسداران به تیم محمود احمدی‌نژاد هشدار داد حزب‌الله نخواهد گذاشت با «مکتب نوروز بازی» که هدف آن جذب آراء خاکستری است «آسفالت» شود.
سایت «الف» از انحلال هیات مدیره روزنامه ایران خبر داد و نوشت که در روز‌های آینده باید منتظر شنیدن اخبار ناگهانی و عجیب بیشتری بود.
علی سعیدی نماینده علی خامنه‌ای در سپاه گفته که «زحمات» سپاه پاسداران بر دوش «تعدادی خاص» است.
مهدی طائب نسبت به ظهور امام دوازدهم شیعیان در سال ۱۳۹۰ اظهار امیدواری کرده و گفته که دشمن {اسرائیل} پیش‌تر و بیشتر از علما و مراجع تقلید، احادیث و روایات درباره ظهور را تجزیه و تحلیل کرده است.
محمدتقی مصباح یزدی پس از هفته‌ها سکوت درباره مستند جنجالی «ظهور» با حمایت تلویحی از سازندگان این مستند٬ از هوادارانش خواست خود را برای ظهور «امام زمان» آماده کنند.
سایت «ندای انقلاب» اعلام کرد بریتانیا اصرار ویژه‌ای بر سفر ملک عبد‌الله پادشاه اردن به ایران دارد؛ سفری که دعوت‌نامه آن را محمود احمدی‌نژاد امضا و تسلیم پادشاه اردن کرده است.
مجتبی ذوالنور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفته که برخی علما و مراجع تقلید احتمال می‌دهند علی خامنه‌ای‌‌ همان سید خراسانی در روایات شیعی باشد.
محمدتقی مصباح یزدی در اظهاراتی کم‌سابقه علیه تیم محمود احمدی‌نژاد گفت اگر «برخی از کسانی که امروز دم از رهبری می‌زنند و از یاران رهبری هستند، فردا فتنه کردند» نباید تعجب کرد.
منصور ارضی مداح معروف تهران با اعلام اینکه «شبانه روز» اسفندیار رحیم‌مشایی را لعنت می‌کند و او را «یهودی صفت» می‌داند گفت با اقدامات تیم احمدی‌نژاد اوضاع در آینده بد‌تر از شرایط کنونی خواهد شد.
سایت‌های محافظه‌کار منتقد دولت به تیم محمود احمدی‌نژاد هشدار دادند چنانچه بخواهند در برابر دستورات علی خامنه‌ای ایستادگی کنند، واژگون شده و از سرچشمه خشک خواهند شد.
روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد که برکناری اسفندیار رحیم‌مشایی از سرپرستی نهاد ریاست جمهوری «ساختگی» و در راستای انتخابات انجام گرفته است.
سایت «فردا‌نیوز» گزارش کرده به علت عملکرد غیرحرفه‌ای مسئولان صدا و سیما در حوادث پس از انتخابات٬ خبرنگاران شناخته‌شده این سازمان به خارج فرستاده می‌شوند.
سایت «ابصار‌نیوز» در یادداشتی از حسین شریعتمداری خواست محدوده «دم» خود را مشخص کند تا محمود احمدی‌نژاد پا روی آن نگذارد.
برخی سایت‌های دولتی ۱۰ روز پس از تهدید معاون سیاسی دفتر احمدی‌نژاد مبنی بر افشای پشت پرده جریان‌هایی که از بودجه جنگ نرم علیه دولت استفاده می‌کنند٬ نام یکی از این جریان‌ها را فاش کردند.

www.digarban.com (2017)